• 0

להתקשרות 03-9000-900

Solar Inverter

ממיר מתח סולארי Solar Inverter כמו כל סוג אחר של Inverters ממירי מתח, מקבל מתח כניסה DC זרם חשמלי ישר וממיר אותו למתח יציאה AC זרם חשמלי חילופין. הממיר מתח הסולארי מקבל זרם חשמלי מהפאנל הסולארי וממיר אותו לזרם חשמלי עבור חברת החשמל.

באדוויס הממירים הסולאריים עם תפוקת המתח, חשמל הגבוהה ביותר על פי בדיקות של העיתון הסולארי האירופאי " פוטון "

קיימים שלושה סוגים של Solar Inverter ממירי סולאר:
סוג אחד זהו ממיר מתח המתחבר אל רשת החשמל המרכזית של חברת החשמל. מערכת סולארית Grid, מחוברת רשת.
סוג ממיר המתח השני הינו ממיר המתחבר אל רשת החשמל הביתית המקומית ומספק חשמל לתצרוכת השוטפת של יושבי הבית. מערכת סולארית עצמאית, מערכת Off Grid. כמובן שלא תמיד מדובר במערכת סולארית ביתית, לעיתים המערכת הסולארית מספקת חשמל לסירות, לתאורת רחוב, להפעלת מכשירים חשמליים ועוד מיקרים בהם רשת החשמל הראשית של חברת החשמל אינה בנמצא או מרוחקת מאוד.
סוג שלישי של ממיר מתח סולארי הינו ממיר המתחבר אל מצבר/סוללה או אל מספר מצבים/סוללות.

למעשה הסוג השלישי של ממיר המתח אינו ממיר מתח כי אם בקר טעינה סולארי.
במקרה השלישי מתקבל מתח מהפאנל PV זרם DC ומותאם למתח המצבר גם הוא זרם DC. מכוון שכך אין צורך בפעולת המרה אין צורך בממיר מתח אך יש צורך בבקר טעינה. בקר הטעינה הסולארי מתאים את המתח הגבוה המתקבל מן הפאנל הסולארי למתח אשר מותאם למצבר או למספר המצברים המחוברים למערכת הסולארית. למעשה לבקר הטעינה 3 פעולות, האחת הוא משמש כמתאם בין המתחים השניה היא בקרה והשלישית כמובן טעינה, הוא מאפשר למצבר/סוללה להיטען.

יש מספר דברים חשובים שכדאי לשים לב אליהם, בממיר הסולארי: האחד אחוזי הנצילות של הממיר מתח. דבר נוסף חשוב מאוד ב Solar Inverter הינו צורת הזרם שהוא מפיק. ממיר סולארי איכותי יפיק זרם סינוס טהור וישמור על נצילות גבוהה במערכת הסולארית. ודבר נוסף לעיתים מתרחש מצב בו המערכת אינה מייצרת חשמל, לדוגמא בלילה, אך קיימת תהודה לזרם החשמלי וממיר המתח תופס את התהודה כזרם רגיל וממשיך בעבודתו. חשוב מאוד כי הממיר יסגור את עצמו ברגע שלא מסופק עוד חשמל. כדי שדבר זה לא יקרה נחוץ מנגנון הגנה Anti-islanding protection בארצות הברית בשנת 1999 הוחלט על תקן מחייב הגנה בממירי מתח, תקן UL1741, תקן זה מקובל בכל העולם. התקן האירופאי המקביל נקרא תקן IEEE1547 .

באדוויס סולאר Solar Inverter ממיר מתח בנצילות של 98%, המפיק גל סינוס טהור, העומד בכל התקנים הבינלאומיים המקובלים בתעשיית האנרגיה המתחדשת בתעשיית הסולאר ובתעשיית האלקטרוניקה.    

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים צור קשר עוד היום 03-9000-970
צור קשר