• 0

להתקשרות 03-9000-900

סולאר - טיפים בבחירת מערכת סולארית

במאמר זה תמצא נקודות חשובות שכדאי לשים לב אליהם לפני שבוחרים מערכת סולאר - התקשר עכשיו ומומחי אדוייס יסיעו לך לאפיין את המערכת הסולארית המתאימה לך.
סולר הינה רק צורה אחת לייצור אנרגיה טבעית, למעשה כמה מאות אחורה הומצאו מספר דרכים לייצור אנרגיה טבעית. לדוגמא באמצעות מים, מפלי הניאגרה מייצרים 4.4 מילון קילו-וואט, גם קנדה וגם ארצות-הברית נהנות מהפקת חשמל בזכות המפלים. אנרגיה על-ידי קול, היא דרך מצויינת להפקת אנרגיה חבל שלא פותחה מספיק. אנרגיית מימן יעילה את מסוכנת ומהווה איום על העולם. כמובן ישנן דרכים רבות ומגוונות נוספות, אך קרינת שמש קיימת בשפע בארץ ומאפשרת לכל אחד שמעוניין בכך להפיק ממנה חשמל.
אנרגיה סולארית, אנרגיית שמש, הינה יעילה מאוד, בטוחה לחלוטין ושקטה. השמש מפציעה בקביעות והיא חופשית לשימוש כולם ומאפשרת הפקת חשמל סולארי בכמויות מסחריות.  

בבחירת מערכת סולארית יש לשים לב למספר דברים:
סוג הקולטים הפוטו ולטאיים יש מספר טכנולוגיות בהן עובדים תאים פוטו וולטאים, ישנם תאים אשר ניתן לשנות את זוויתן אם נוכחת כי בזווית שונה תפיק יותר חשמל. וישנם תאים פוטוולטאים אשר עוקבים אחר תנועת קרני השמש.
איכות התאים והטכנולוגיה בה הם עובדים משפיעה באופן משמעותי על יעילות הפקת החשמל הסולארי.
סוג הממירים הסולארים ממיר מתח סולאר איכותי, עם נצילות גבוהה והפקת גל סינוס טהור יפיק יותר חשמל מממיר סולארי איכותי פחות. כיום קיימים ממירים סולארים עם נצילות של 98%.
סוג מערכת ניטור ובקרה סולארית מערכת ניטור סולארית אחראית על איסוף וניתוח הנתונים העולים מהמערכת הסולארית, בחירת מערכת בקרה סולארית המספקת את הנתונים הנחוצים לעקוב אחרי תפוקת חשמל הסולאר תאפשר לך לשפר באופן משמעותי את כמות החשמל הסולארי המיוצר.
בדוק עם אלו ממירים יכולה מערכת הבקרה הסולארית לעבוד. ישנם מערכות בקרה היודעות לעבוד עם כל סוגי הממירים הנפוצים כיום בשוק המתקנים הסולאריים.
פורטל סולארי הצגת הנתונים מהמערכת הסולארית. כאשר הצגת הנתונים העולה ממערכת הניטור ובקרה סולארית מוגשים בצורה קריאה וקלה לבחינה לניתוח ולבדיקה. כאשר הנתונים נגישים לך מכל מקום. אתה יכול לשפר את הפקת חשמל הסולאר באופן משמעותי.
מערכת המסוגלת לעבוד בתנאי שטח קיצונים תמשיך בעבודתה ללא הפסקות וללא תקלות. 
ישנם ממירי מתח סולארים הממשיכים בעבודתם גם בסערות קשות וגם בטמפרטורה של מינוס 20°C ועד פלוס של 60°C בשמש ועד פלוס של 80°C בצל.
● מספר שנות הנסיון של המערכת הסולארית בעבודה אולי בארץ שוק ייצור החשמל הסולארי בתחילת דרכו אך ישנן מערכות סולאריות המותקנות בשוק האירופאי מספר רב של שנים ומתפקדות ללא תקלות.
אחריות שים לב למספר השנים שתקבל אחריות על המערכת הסולארית. ישנן חברות המספקות אחריות למשך כל תקופת החוזה שלך עם חברת החשמל. 
לסיכום- מערכת סולאר בטוחה אפקטיבית וידידותית לסביבה אך מצריכה תשומת לב ובדיקה של איכות מרכיבה בטרם רכישתה.

גגות סלואריים פריצת דרך בתחזוקת גגות סולאר וצילומם..

לייעוץ חינם ופרטים נוספים לחץ כאן

צור קשר